Autobusową podróż zakończył w policyjnym areszcie

Pasażer, który wczorajszego popołudnia awanturował się w kursowym autobusie uniemożliwiając dalszą jazdę, został zatrzymany przez policjantów. Do wytrzeźwienia, gdyż okazało się, że agresywny pasażer jest w stanie upojenia alkoholowego.

Policję o pomoc poprosił kierowca jadącego do Wetliny kursowego autobusu. W Bystrem musiał przerwać jazdę, gdyż uniemożliwiał ją jeden z pasażerów. Mężczyzna wywołał awanturę wyzywając i zaczepiając kierowcę i innych pasażerów.

Policjanci przybyli na miejsce ustalili, że awanturnikiem jest 48-letni mieszkaniec Baligrodu. Mężczyzna ledwo trzymał się na nogach zdradzając oznaki upojenia alkoholowego. Autobus, którym podróżował, mógł kontynuować kurs dopiero po zatrzymaniu kłopotliwego pasażera do wytrzeźwienia. Ten zaś zamiast w Wetlinie, znalazł się w Sanoku, w policyjnym areszcie.

KPP Lesko

Tagi:

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."