Awanturnik z Wetliny spokojny tylko przy leskich policjantach!

BIESZCZADY. W policyjnym areszcie trzeźwieje 27-letni mieszkaniec Wetliny, który wczorajszej nocy awanturował się zakłócając spokój domowników i turystów, wynajmujących pokoje. Mężczyzna mający w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu uspokoił się na widok przybyłych na interwencję policjantów i położył się spać. Jednak po ich wyjściu ponownie rozpoczął swoje ekscesy.O pomoc Policji poprosiła matka młodego człowieka. Jej syn awanturował się, nie dając spać domownikom i gościom, którym wynajmowała pokoje, wyzywając ich nieprzyzwoitymi słowami. Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna uspokoił się, obiecując że położy się spać. Poddał się badaniu na obecność alkoholu w organizmie, które wykazało 2,45 promila.

Jednak policjanci nie zdążyli nawet opuścić Wetliny, gdy zgłaszająca ponownie poprosiła o wsparcie. Tym razem awanturnik został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."