Awanturnik z Wetliny spokojny tylko przy leskich policjantach!

27-07-2011

BIESZCZADY. W policyjnym areszcie trzeźwieje 27-letni mieszkaniec Wetliny, który wczorajszej nocy awanturował się zakłócając spokój domowników i turystów, wynajmujących pokoje. Mężczyzna mający w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu uspokoił się na widok przybyłych na interwencję policjantów i położył się spać. Jednak po ich wyjściu ponownie rozpoczął swoje ekscesy.O pomoc Policji poprosiła matka młodego człowieka. Jej syn awanturował się, nie dając spać domownikom i gościom, którym wynajmowała pokoje, wyzywając ich nieprzyzwoitymi słowami. Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna uspokoił się, obiecując że położy się spać. Poddał się badaniu na obecność alkoholu w organizmie, które wykazało 2,45 promila.

Jednak policjanci nie zdążyli nawet opuścić Wetliny, gdy zgłaszająca ponownie poprosiła o wsparcie. Tym razem awanturnik został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia.

KPP Lesko

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.