BIESZCZADY: 4 stycznia rusza Bieszczadzki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

30-12-2011

BIESZCZADY. 4 stycznia rusza XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wiele się działo, począwszy od Sanoka, Leska, poprzez Polańczyk, Olszanicę i Wole Michową.


Zakończony został już nabór wolontariuszy! W związku z ograniczoną ilością identyfikatorów, kryterium akceptacji był czas w jakim dokumenty zostały  złożone w Sztabie oraz ich właściwe wypełnienie. W przypadku gdy zabrakło zdjęć lub niezbędnych danych wymaganych w kwestionariuszu zgłoszeniowym, podanie osoby chętnej do kwesty zostało odrzucone.

Ponadto przed Sztabem i wolontariuszami najbardziej pracowite dni, do końca tygodnia pojawią się pierwsze plakaty promujące wydarzenie. Jednak już teraz wiadomo, że Bieszczadzki Finał WoŚP będzie wyjątkowy. W programie między innymi koncert Renaty Przemyk, oraz po raz pierwszy pod szyldem WOŚP – Bieg Narciarski Z Kijem Do Niedźwiedzia. Ponadto reaktywacja koszykarskiego turnieju w ramach WOŚP, oraz koncerty bieszczadzkich artystów!

Nadal gromadzone są przedmioty, które można byłoby przekazać na rzecz Sztabu. W związku z tym, osoby zainteresowane przekazaniem usługi lub też przedmiotu na aukcję proszone są o przyniesienie ich do Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku (Ekonomik) lub też o kontakt telefoniczny pod numerem 501 278 378.

Siema!
Michał Bąk
Bieszczadzki Sztab WOŚP

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.