BIRCZA: Pierwsza ofiara mrozu na Podkarpaciu!

BIRCZA/PODKARPACIE. 66-letni mężczyzna jest najprawdopodobniej pierwszą ofiarą mrozu na Podkarpaciu. Jego zwłoki odnaleziono w minioną sobotę w godzinach porannych .

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Bircza w powiecie przemyskim. Mężczyznę nie dającego oznak życia odnaleziono dziś, tuż po godz. 5 rano przy pomniku znajdującym sie w parku. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu. Nie jest wykluczone, że wcześniej 66-letni bezdomny pił alkohol.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

Jesień i zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych.

KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."