Dwie osoby „na celowniku” programu „Jaka to melodia?”

SANOK. Dziesięcioro sanoczan wzięło udział w eliminacjach do programu „Jaka to melodia?”. Jedna z tych osób będzie reprezentowała Sanok w odcinku specjalnym, czyli w „Turnieju Miast”.Podczas sanockiego castingu, który odbył się 17 lutego w Klubie „Górnik”, uczestnicy musieli odpowiedzieć opowiedzieć o sobie, o najciekawszych miejscach w Sanoku, a także wykazać się wiedzą na tematy związane z muzyką, wykonawcami. Pod koniec eliminacji, Ewa Budziak, pani psycholog przeprowadzająca casting, zdradziła, że sanoczanie na tle innych miast wypadli całkiem nieźle, a ona ma już upatrzone 2 osoby, które zaprosi do programu, co do reszty, jeszcze się zastanowi. W każdym razie o wynikach uczestnicy zostaną powiadomieni w przeciągu 2 tygodni od kwalifikacji.

Turniej Miast są to specjalne odcinki programu emitowane od czerwca 2009 r. Polacy pokochali je, bo to okazja do pochwalenia się, pokazania i promocji swoich miast. W tej chwili Turnieje Miast są emitowane średnio 3 razy w miesiącu.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."