DZISIAJ: Piąta kolejka Sanockiej Ligii Unihokeja ZAPASZAMY

31-10-2011

UNIHOKEJ / SANOK . Piąta kolejkę SLU rozpocznie mecz El-Budu z Dario Futbol. Mimo, że w tabeli El-Bud prezentuje się lepiej ciężko go wskazać jako zdecydowanego faworyta tego pojedynku.

Na pewno będzie to mecz walki Dario po ostatniej wysokiej porażce będzie chciało zmazać tą „plamę”. El-Bud aby utrzymać miejsce w środku tabeli nie może pozwolić sobie na porażkę.

Drugie spotkanie to mecz wicelidera – www.esanok.pl – z drużyna Stader.
Mistrz poprzedniego sezonu drużyna  esanok.pl jeszcze nie doznał porażki w obecnym sezonie. Natomiast drużyna Stader-a ma szansę nawet na pierwsze miejsce po ewentualnym pokonaniu ekipy esanok.pl i na pewno zostawi dużo potu na parkiecie aby wygrać to spotkanie.

W przedostatnim spotkaniu zmierzy się Interq z Automania. Obecny lider rozgrywek po imponującej wygranej z Dario Futbol będzie chciał zachować fotel lidera. Automania po słabym początku w końcu zdobyła pierwsze punkty i wydaje się, ze jest na fali wznoszącej. Będzie to ciekawe spotkanie.

Kolejkę zamyka pojedynek WSIiZ Rzeszów z Alcatraz. Debiutanci z Alcatraz zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i ciężko będzie im ten wynik poprawić przy dobrze grającej drużynie z Rzeszowa. Jednak póki piłka w grze wszystko jest możliwe !

Zapraszamy kibiców do ZS nr 3 przy ul. Stróżowskiej 16.Wstęp wolny !

V kolejka 31 październik 2011
17:10 El-Bud – Dario Futbol
17:50 esanok.pl – Stader
18:30 Interq – Automania
19:10 WSIiZ- Alcatraz

Pauzuje – PWSZ Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.