Hokejowy weekend w Sanoku

SANOK. Oprócz meczów w piątek i niedzielę seniorów Ciarko PBS Sanok odbędzie się w najbliższy weekend w Sanoku kilka spotkań młodzieżowych.

W sobotę 15.10.2011 o godzinie 14.00 Juniorzy młodsi KH Sanok zagrają mecz na szczycie grupy „C” słowackiej 1. ligi „Dorastu”. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Preszowa, w składzie której można będzie zobaczyć czterech reprezentantów Słowacji do lat 16. Preszowianie zajmują obecnie drugie miejsce w grupie, a jedyną porażkę w rozgrywkach ponieśli w pierwszym meczu tych drużyn, który odbył się w Preszowie.

Natomiast w niedzielę o godzinie 10.30 kolejny mecz Juniorów KH Sanok tym razem z drużyną HC 46 Bardejów.
Wreszcie ruszają rozgrywki pozostałych kategorii wiekowych w Polsce. „Żacy młodsi” KH Sanok zagrają w sobotę o godzinie 16.30 z „Podhalem”, a w niedzielę o 15.00 w IV kolejce ligi słowackiej mecz z HK Trebiszów. W niedzielę zobaczyć też będzie można „Niedźwiadki”, które o 13.00 zagrają w ramach czwartej kolejki regularnych rozgrywek ligi słowackiej mecz mini-hokeja z Trebiszowem.

„Żacy” i „Młodzicy” KH rozpoczynają sezon od spotkań wyjazdowych.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."