II plebiscyt Podkarpackiego Trójmiasta: Już tylko trzy dni głosowania

JASŁO/KROSNO/SANOK. Po raz drugi Czytelnicy „Nowego Podkarpacia” i wszyscy sympatycy sportu wybiorą 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2010 roku.Podobnie jak w pierwszej edycji plebiscytu, głosować będzie można na kuponach oryginalnych drukowanych w tygodniku „Nowe Podkarpacie”, a także za pomocą SMS-ów.

Organizatorami plebiscytu są: burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk oraz prezes „Nowego Podkarpacia” Tadeusz Więcek.

Finał plebiscytu odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej Arena Sanok na przełomie lutego i marca podczas jednego z meczów hokejowych KH Ciarko Sanok. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami autorstwa artysty rzeźbiarza Andrzeja Samborowskiego – Zajdla.

REGULAMIN ORAZ SYLWETKI SPORTOWCÓW i TRENERÓW

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."