Innowacyjne Podkarpackie

BRUKSELA. „Innowacyjne Podkarpackie” to wystawa, która będzie miała miejsce w dniach 20-22 września 2011 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jej celem jest zaprezentowanie brukselskiej publiczności nowoczesnego Województwa Podkarpackiego – pokazanie najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych klastrów naukowo-przemysłowych, które mają swoją siedzibę na terenie Podkarpacia.

Wydarzenie ma mieć charakter interaktywny z wykorzystaniem najciekawszych nowinek technicznych. Za pomocą narzędzi interaktywnych zostaną zaprezentowane działania podejmowane na terenie województwa podkarpackiego i miasta Rzeszowa, między innymi w zakresie przemysłu lotniczego.

Wystawa jest organizowana przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Ponadto, w trakcie wystawy odbędzie się degustacja podkarpackich specjałów.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."