REKLAMA

DZISIAJ: PROCESJA BOŻEGO CIAŁA (transmisja Mszy Świętej VIDEO)

SANOK. Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA czyli  BOŻE CIAŁO. O godzinie 10:00, w kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku rozpocznie się uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez Kapłanów Miasta.


Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku

FARA SANOK – LIVE


Realizacja transmisji Obsługa-Medialna.pl

Po Mszy św. wyruszy procesja do  kościoła na Posadzie. Od wielu już lat w dużych miastach jest tylko jedna procesja eucharystyczna, która powinna jednoczyć wszystkich wierzących.

Zachęcamy do udziału w tej Mszy świętej i procesji oraz do godnego w niej uczestnictwa. Starajmy się nie rozmawiać, aby dać świadectwo swojej wiary, uwielbienia i szacunku dla Najświętszego Sakramentu.

Do udziału w tej Mszy świętej zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne. Prosimy je, aby przyszły w strojach komunijnych. Prosimy także małe dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia. Prosimy, aby dzieci do sypania kwiatów, przychodziły przez całą oktawę.

Mszy świętej o godzinie 10:00 przewodniczyć będzie ks. prałat Bronisław Żołnierczyk, który także wygłosi kazanie. Podczas tej Mszy świętej poświęcony będzie pomnik – figura bł. Jana Pawła II, którego fundatorem jest ks. prałat Adam Sudoł.


FARA Sanok

22-06-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.