KALH: Drugie zwycięstwo Niedźwiedzi oraz druga porażka Kogutów

SANOK. Za nami mecze II kolejki Karpackiej Amatorskiej Ligi Hokejowej! Weekendowe mecze przyniosły ciekawe rozstrzygnięcia i znamy już nowych liderów rozgrywek.

W emocjonującym meczu w Dębicy miejscowe TH Cheeloo przegrywało z sanocką ekipą Kogutów już 1:4. Dębiczanom udało się odwrócić losy meczu i wygrać 8:4.

Na sanockiej Arenie miejscowe Niedźwiedzie nie okazały się zbyt gościnne wobec drużyny Szerszeni Oświęcim. Do tej pory oświęcimianie mogli dawać sygnały, że są solidną drużyną, jednak nie poradzili sobie w starciu z sanoczanami, którzy odprawili ich wysokim rezultatem 10:1.

W Krakowie po ciekawym i dość wyrównanym meczu drużyna Czartów potwierdziła swoją niezłą dyspozycję, pokonując krośnieńskie SHK w stosunku 3:1.

Wygrana Niedźwiedzi plasuje je na pozycji liderów rozgrywek. Tuż za nimi z takim samym dorobkiem punktowym są Czarty, które dzieli jedynie bilans bramkowy korzystniejszy dla sanoczan.

 TH Cheeloo Dębica – Koguty Sanok 8 – 4

Niedźwiedzie Sanok – Szerszenie Oświęcim 10 – 1

Czarty Kraków – SHK Krosno 3 – 1

FOTO: TOMASZ SOWA

 

źródłó: KARPACKA AMOTORSKA LIGA HOKEJOWA

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."