Kino SDK zaprasza – WEJŚCIÓWKI ROZDANE !

SANOK. Od 4 listopada rozpoczynają się projekcje – premierowo! – polskiej komedii pt. „Wyjazd integracyjny”. Trzej faceci i piękna dziewczyna – ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który totalnie wymknie się spod kontroli…


Na ekranie, m.in., Tomasz Karolak, Jan Frycz, Katarzyna Glinka, Tomasz Kot, Katarzyna Figura. Od piątku do środy włącznie po dwa seanse dziennie: o 17.00 i 19.30.

We czwartek 10 listopada w Kinie SDK wieczór z filmem polskim, a w nim, poza „Wyjazdem integracyjnym”, który rozpocznie się wyjątkowo o godz. 16.00, trzy inne tytuły: głośny „Lincz”, zainspirowany tragicznymi wydarzeniami we Włodowie (godz. 18.00), kostiumowy, utrzymany w tonacji thrillera „Daas” z Andrzejem Chyrą w głównej roli (g.19.45) i na koniec „Ki” z popisową kreacją Romy Gąsiorowskiej” (godz. 21.45). Cena karnetu – 30 zł, pojedyncze bilety po 10 zł, jedynie „Wyjazd integracyjny” – 13 zł. Karnety i bilety dostępne w kasie SDK.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42


WEJŚCIÓWKI ROZDANE !

Podwójne zaproszenie do kina SDK na film „Wyjazd integracyjny” otrzymuje P. Maria Teślarz.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina SDK na seans w/w film „Wyjazd integracyjny” należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule   „Wyjazd integracyjny” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
30-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku (4 listopada) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."