Kolejne sukcesy sanockich pięściarzy

Świetny występ zanotowali nasi najmłodsi pięściarze na Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Stalowej Woli skąd przywieźli 2 srebra i złoto.


W pierwszym dniu zawodów zawodnicy RINGU nie dali szans swoim przeciwnikom: Maksymilian Gibadło pewnie i w bardzo dobrym stylu pokonał na punkty Jakuba Finke z Gwarka Łęczna również Grzegorz Zabawski po zaciętym boju pokonał Piotra Dejko z Avi Świdnik.

W drugim dniu turnieju walki rozpoczął Mateusz Krawiec, po bardzo ciężkim i wyrównanym pojedynku decyzją sędziów Mateusz przegrał z Adrianem Kowalem z Olimp Lublin 1:2, co dało mu bardzo dobre drugie miejsce. Maksymilian Gibadło, brat naszego najlepszego zawodnika Staszka bez większych problemów pokonał Pawła Muzyczuka z Hetmana Zamość co dało mu złoty medal i zapewniło występ na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się w Sokółce Podlaskiej 27.04-03.05.2011.

 Trenerzy i działacze mówią o braciach Gibadło jak o braciach Kliczko Podkarpacia. W ostatniej walce Grzegorz Zabawski niestety nie sprostał Damianowi Tymoszowi z Sport Club Lublin i decyzją sędziów przegrał jednogłośnie na punkty co dało Grzegorzowi srebrny medal.

Zawodnicy, trenerzy i działacze  dziękują hurtowni ELBUD za udzieloną pomoc. Przykro nam o tym informować ale niestety z powodu braku środków finansowych, działalność Klubu prawdopodobnie zostanie zawieszona lub rozwiązana.

Na zdjęciu „drużyna” od lewej: Tomasz Żebracki-prezes, Mateusz Krawiec, Maksymilian Gibadło, Grzegorz Zabawski, Wiesław Florczak -trener.

Tomasz Żebracki
Prezes BUKS RING MOSiR Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."