Kolejni zawodnicy gotowi do startu w Sanoku!

SANOK. Do organizatorów styczniowych zawodów w Sanoku wpłynęły kolejne zgłoszenia zawodników, którzy wystartują w rundzie kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Finlandię reprezentował będzie dobrze znany w Polsce, Jouni Seppanen.

 

Ten zawodnik od kilku lat należy do grona wielkich przyjaciół polskich reprezentantów. Na zaproszenie doświadczonego Fina Polacy często biorą udział w zgrupowaniach oraz turniejach organizowanych przez niego blisko Koła Podbiegunowego. Seppanen szczególnie pomagał polskim zawodnikom, kiedy stawiali oni pierwsze kroki na lodowych torach.

FOTO: TOMASZ SOWA

 

Poznaliśmy także nazwisko reprezentanta Szwajcarii. W Sanoku wystąpi młody Rony Haring. Podopieczny Arka Kucharskiego występował już przed polską publicznością w Gnieźnie w czasie turnieju o Puchar Prezydenta. Teraz zadebiutuje w rozgrywkach rangi Mistrzostw Świata.

ICE Racing Team Polska

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."