Koncert Karnawałowy Formacji Flamenco – Fotorelacja

SANOK. Sala Widowiskowa Sanockiego Domu Kultury pękała w szwach podczas Koncertu Karnawałowego jaki już po raz XX przygotowała młodzież uczestnicząca w Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco.

Nie zabrakło gorących braw dla nowych aranżacji znanych utworów ale także drobnych pomyłek zwłaszcza u najmłodszej grupy tancerzy, – co z pewnością dodawało kolorytu perfekcyjnie przygotowanej całości.

Warty odnotowania jest fakt, że Koncerty Karnawałowe są pewnego rodzaju tradycją, zapoczątkowaną już w 1991 roku. Dyrektor Sanockiego Domu Kultury Waldemar Szybiak wskazywał że istotą takich przedsięwzięć jest integracja, ponieważ na scenie znajdowało się niemal 80 osób w różnym wieku.

Po finale występu większość widzów opuszczając Salę Widowiskową SDK-u, nie ukrywała pozytywnych odczuć przemieszanych z zazdrością względem umiejętności młodych tancerzy.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."