Koncert ONDRA SMEYKAL – WYGRAJ ZAPROSZENIE NA KONCERT!

12-10-2011

Sanok. Zapraszamy na koncert ONDRA SMEYKAL, 16.10 w klubie PANI K.

Ondra Smeykal
16.10.2011
Godz: 21.00
Wstęp: 10 zł

Ondra Smeykal,
Wirtuoz gry na didgeridoo z Czeskiej Republiki zamieszkały w Pradze, działający na scenie alternatywnej od ponad 18 lat. Grał w zespołach: ”Wooden Toys”, ”Monika Naceva”, często też współpracuje z legendarnym alternatywnym perkusistą Pavel Fajt co w efekcie końcowym doprowadziło do powstania rewelacyjnej grupu „Autopilote” Obecnie skoncentrował się na solowej pracy, wznosząc na wyżyny technikę gry. Podczas występu możesz usłyszeć różne wariacje dźwięku tego bardzo specyficznego australijskiego instrumentu jakim jest didgeridoo z „Epoki Kamienia”.


WYGRAJ 1 PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KONCERT!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@p24.pl z dopiskiem w tytule KONKURS „ONDRA SMEYKAL” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 14 pazdziernika (piątek) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.