Lot śmigłowcem Straży Granicznej nad Bieszczadami zasilił konto WOŚP

BIESZCZADY. Dwugodzinny przelot śmigłowcem Straży Granicznej nad Bieszczadami to jedna z nagród wylicytowana podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję wygrał mieszkaniec Warszawy, przekazując tym samym kwotę 3 100 zł na rzecz chorych dzieci.Patrol śmigłowcem nad bieszczadzką granicą będzie prowadził doświadczony pilot z V Wydziału Lotniczego KGSG, która ma siedzibę w Huwnikach koło Przemyśla. Oprócz tego Zwycięzcę czeka udział w dyżurze lotniczym w Huwnikach, a także zwiedzanie hangaru ze stacjonującymi tam statkami powietrznymi.

Aukcja charytatywna na rzecz WOŚP rozpoczęła się 04 stycznia i trwała 10 dni.

Lot patrolowy nad granicą polsko-ukraińską w  Bieszczadach był jedną z ofert, które Komenda Główna Straży Granicznej wystawił na licytacji w związku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Licytacja przebiegała bardzo dynamicznie i w krótkim czasie oferta osiągnęła cenę ponad 3 tysięcy zł. Wylicytowana kwota zasiliła konto Orkiestry.

Aktualnie, trwa ustalanie daty lotu patrolowego.

BOSG

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."