MDK zaprasza na badmintonowy Puchar Lata!

SANOK. 14 sierpnia odbędzie się Puchar Lata organizowany przez sanocki Młodzieżowy Dom Kultury. Turniej adresowany jest do dzieci i młodzieży mieszkającej na terenie powiatu sanockiego. Mecze odbywać się będą w hali sportowej ZS nr 3  w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej 16.


Ideą imprezy jest popularyzacja spędzania wolnego czasu, promocja zdrowego trybu życia oraz włączenie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach sportowych. W ramach imprezy odbędzie się turniej badmintona, który adresowany jest do dzieci i młodzieży mieszkającej na terenie powiatu sanockiego.

Mecze odbywać się będą w hali sportowej ZS nr 3  w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej 16. Młodzież chcąca wziąć udział w turnieju musi posiadać aktualną legitymację szkolną i pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach. Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest u organizatora.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są osobiście w dniu zawodów 14 sierpnia tj. w niedzielę do godz. 8:50, początek turnieju przewidziano na godz. 9:00.

Zawody odbędą się w trzech kategoriach: dzieci do lat 12, kobiet (open), mężczyzn (open).

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."