MDK zaprasza na piłkarski Puchar Lata!

SANOK. 6 sierpnia odbędzie się piłkarski Puchar Lata organizowany przez sanocki Młodzieżowy Dom Kultury. Turniej adresowany jest do młodzieży klas I-III gimnazjum mieszkających na terenie miasta Sanoka. Mecze odbywać się będą na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Ideą imprezy jest popularyzacja spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, promocja zdrowego trybu życia oraz włączenie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

W ramach imprezy odbędzie się turniej piłki nożnej „dzikich drużyn” w kategorii gimnazjów.  Młodzież chcąca wziąć udział w turnieju musi posiadać aktualną legitymację szkolną i pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach. Zespół powinien posiadać swoją nazwę. Zespoły grają w składach 6-cio osobowych. Ilość drużyn jest ograniczona. Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest u organizatora.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są osobiście w MDK do piątku 5 sierpnia lub bezpośrednio przed zawodami tj. w sobotę do godz. 8:30, początek turnieju przewidziano na godz. 9:00.

W razie niepogody zawody zostaną odwołane.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."