Mistrzostwa Polski Old Boys 2012 w Sanoku!

SANOK. W dniu dzisiejszym (12 kwietnia) w Urzędzie Miasta Sanoka odbyło się spotkanie Burmistrza  Wojciecha Blecharczyka z Mistrzami Polski oldbojów TH Sanok&Krynica.

Podczas spotkania Burmistrz złożył gratulację dla całej drużyny, natomiast Zygmunt Wójcik, (kapitan Mistrzów Polski) przekazał koszulkę zespołu na ręce Wojciecha Blecharczyka, okazując w ten sposób wdzięczność wobec sanockiego magistratu za wsparcie finansowe związane z udziałem drużyny w Mistrzostwach Polski.

Podczas rozmowy podkreślano, że jest to wielki sukces sanockiego hokeja. Zresztą już w drugi w tym sezonie po zdobyciu Pucharu Polski przez drużynę Ciarko KH Sanok. Pady także pierwsze deklaracje w kwestii organizacji przyszłorocznych Mistrzostw Polski Old Boys w Sanoku.

O wadze sukcesu sanockich hokeistów może świadczyć fakt, który podkreślał Wojciech Blecharczyk mówiąc, że Andrzej Kraśnicki (Prezes PKOl) składał mu osobiście gratulację związane z sukcesem sanockich weteranów.

Jak powiedział Zygmunt Wójciknajtrudniejsze jest zakończenie kariery… Mimo, to najważniejsze jest aby nie poprzestawać i dalej trenować.

Podsumowując sport przede wszystkim ma dawać radość zarówno kibicom jak i zawodników. W związku z tym już teraz zapraszamy wszystkich na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski  które odbędą się na Arenie Sanok.

W spotkaniu nie uczestniczył wybrany MVP turnieju Marcin Ćwikła.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."