Młodzi mężczyźni kradli, 15-latek im pomagał

12-08-2011

SANOK. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy włamali się do kiosku z artykułami chemicznymi na terenie Sanoka. Łupem złodziei padły kosmetyki i pieniądze. Ponadto okazało się, że włamywacze nie działali sami. Mieli nieletniego wspólnika.


Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Sanoku na ulicy Mickiewicza. Nieznany wówczas sprawca wybijając szybę w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza kiosku z artykułami chemicznymi, i zabrał stamtąd kosmetyki i pieniądze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 450 złotych.

W wyniku podjętych czynności policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców włamania . Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Sanoka wieku 21 i 19 lat. Towarzyszył im 15-latek.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Sanoczanie przyznali się do popełnienia tego czynu. Zgodnie z art. 279 kodeksu karnego grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast sprawą nieletniego zajmie się sędzia rodzinny.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.