Motocyklista ranny w wypadku, który spowodował!

LESKO. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, prawdopodobnie brawura i nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do jakiego doszło wczoraj przed południem w Olszanicy.

Motocyklista, który w wyniku wypadku został ranny, wyprzedzał kilka pojazdów jednocześnie i uderzył w Volvo skręcające na stację paliw.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 10.40 w Olszanicy. W Volvo, którego kierowca skręcał na stację paliw, uderzył z tyłu 57-letni mieszkaniec Lublina, jadący motocyklem Yamaha.

Motocyklista po wypadku trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Młodemu małżeństwu z Jarosławia, podróżującemu Volvem ze swoim 3-miesięcznym synkiem na szczęście nic się nie stało.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia. Z ich relacji wynika, że motocyklista jechał z nadmierną prędkością i jednocześnie wyprzedzał kilka pojazdów. Nie zdołał wyhamować, gdy zauważył skręcające Volvo.

Apelujemy o rozsądek i przestrzeganie przepisów drogowych podczas wakacyjnych wojaży!

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."