Na barierze ochronnej przy ul. Jagiellońskiej zakończyła się podróż 19-latka!

SANOK. Na barierze ochronnej przy ul. Jagiellońskiej zakończyła się podróż 19-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po zbadaniu stanu trzeźwości alkomat wskazał wynik 2,5 promila alkoholu.

Sanoccy policjanci przed godziną 11. odebrali telefoniczne złożenie dotyczące kierującego fiatem uno. Kierowca miał stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym.

Policjanci podjęli czynności służbowe zmierzające do zatrzymania kierującego do kontroli drogowej. Jednak ten nie zastosował się do poleceń funkcjonariuszy i rozpoczął ucieczkę. Patrol Policji natychmiast podjął pościg za fiatem. Podróż kierowcy una nie trwała długo, gdyż stracił on panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w barierę ochronną.

Sprawcą zdarzenia okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wskazał wynik 2,5 promila alkoholu. Wraz z nim jechał 19-letni pasażer, również był nietrzeźwy (0,7 promila).

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."