Nauczyciele pokonali hokeistów!

09-06-2011

SANOK. Za nami kolejny mecz unihokeja pomiędzy drużynami nauczycieli a hokeistami KH Ciarko. Jak co roku początkiem czerwca (06.06) w SP1 spotkały się te drużyny by już po raz 16-ty rozegrać tradycyjny mecz.

Dla licznie zgromadzonych uczniów była to okazja zobaczenia w akcji przede wszystkim ciekawej drużyny hokeistów, włącznie z reprezentantami kraju. Nauczyciele (wzmocnieni dodatkowo Zacharskim) po trzech porażkach z rzędu rozpoczęli zawody wyjątkowo zmobilizowani.

Od początku nadawali ton wydarzeniom na boisku choć w 15min najpierw Malasiński a potem Zapała doprowadzili do remisu 3:3. Kluczowym momentem była jednak 25minuta kiedy to Belfer Team strzelił 3 bramki w odstępie 16 sekund!!! To wydarzenie wpłynęło na grę obu drużyn.

Nauczyciele kontrolowali przebieg gry, natomiast hokeiści, którzy widać że są w okresie wzmożonego treningu nie potrafili znaleźć skutecznej recepty na przeciwnika. U belfrów skutecznością imponowali Popek, Brejta i Ambicki a więc zawodnicy SLU, natomiast u przeciwników skuteczny okazał się nowy nabytek sanoczan, autor hat-tricka -Vitek.

Należy również zaznaczyć, że spotkanie toczyło się fair, obie drużyny szanowały się na boisku a jedyna kara w całym meczu (grano tradycyjnie 3x20min) była efektem gry zawodnika Ciarko bez sprzętu.

W przerwach między tercjami rozegrano konkurs rzutów karnych w którym lepsi okazali się hokeiści wygrywając 5:3, w czym z pewnością spora zasługa Odrobnego znającego swój fach w tym elemencie wybornie.

Jednak w samym meczu zwycięstwo przypadło nauczycielom (najwyżej w historii), którzy co prawda przerwali złą passę ale wciąż maja do odrobienia dwa mecze, gdyż w ogólnym bilansie przegrywają 7:9. Kolejny mecz za rok.

Nauczyciele – KH Ciarko 18:11 (4:3, 7:5, 7:3)

Strzelcy bramek:

Nauczyciele: Popek 7, Brejta 5, Ambicki Mi.3, Zacharski 2, Fineczko 1
KH Sanok: Vitek 3, Malasiński 2, Radwański 2, Milan 1, Rąpała 1, Zapała 1 i Dronia 1.

Składy drużyn:

Nauczyciele: Rocki- Dmitrzak, Fineczko, Brejta, Barć, Zacharski, Janik, Popek, Ambicki Mi.
KH Ciarko: Odrobny- Dronia, Rąpała, Kolusz, Vitek, Milan, Radwański, Malasiński, Zapała, Vozdecky, Gruszka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.