Nie kupił dywanu a stracił 4800 złotych!

07-07-2011

POWIAT SANOCKI. Przestrzegamy przed nadmiernym zaufaniem wobec obcych osób. Wczoraj 79-letni mieszkaniec powiatu sanockiego utracił 4800 złotych. Wcześniej jego dom odwiedziły dwie kobiety oferując do sprzedaży dywany.

Wczoraj około godz. 13. do domu starszego człowieka weszły dwie kobiety najprawdopodobniej narodowości romskiej. Oferowały do sprzedażny dywany.

79-letni mężczyzna odmówił zakupu przedmiotów i niczego nie podejrzewając wrócił do swoich zajęć domowych. Po pewnym czasie zorientował się, że z portfela, który trzymał w meblościance zostały skradzione pieniądze w kwocie 4800 złotych. Zaniepokojony powiadomił Policję.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z sanocką Policją telefon 13 46 57 310 lub 997.

Przestrzegamy wszystkich przed wpuszczaniem do swoich mieszkań nieznanych osób. Jeżeli zauważymy osobę, która wzbudzi nasze podejrzenie nie bójmy się zadzwonić na Policję tel. alarmowy 997. Bardzo często ofiarami oszustów i złodziei padają ludzie starsi, samotnie mieszkający.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.