Nowy pojazd sanockich strażaków!

SANOK. Kilka dni temu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku dzięki staraniom swojego kierownictwa wzbogaciła się o nowy pojazd, który został zakupiony przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nowy nabytek to samochód specjalny pożarniczy wyposażony w hydrauliczny dźwig (HDS) na uterenowionym podwoziu 4×4 MAN TGM 18.290.

Wartość samochodu wyniosła 516 780 zł.

Samochód nie jest pojazdem gaśniczym. Będzie wykorzystywany do celów transportowych ciężkiego sprzętu lub innych materiałów i środków gaśniczych, które mogą okazać się niezbędne w trakcie prowadzonych akcji ratowniczo – gaśniczych lub powodzi.

Sprzęt, o który wzbogaciła się tutejsza Komenda z pewnością wpłynie pozytywnie na jakość operacyjnego przygotowania naszej Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.

st. kpt. Grzegorz Oleniacz

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."