Odkryto plantację konopii indyjskiej na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

USTRZYKI GÓRNE. Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki SG w Ustrzykach Górnych zlikwidowali plantację konopii indyjskich na której ujawniono 49 krzaków konopii. Także, w trakcie przeszukania posesji osób podejrzanych o uprawę roślin, funkcjonariusze zabezpieczyli 4 worki suszu marihuany.

Plantację konopii indyjskiej ujawnili funkcjonariusze w trakcie wykonywania obowiązków służbowych związanych z patrolowaniem granicy państwowej. Uprawa konopii była ukryta na polanie śródleśnej, około kilometra od miejscowości Wołosate, na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Szybko podjęte czynności pozwoliły jeszcze tego samego dnia zatrzymać dwóch młodych mężczyzn (23 i 20 lat), mieszkańców Podkarpacia. W trakcie przeszukania ich posesji funkcjonariusze SG ujawnili suszone konopie indyjskie – łącznie cztery worki.

Aktualnie, mężczyźni zostali zatrzymani. Sprawa do dalszego prowadzenia zostanie przekazana funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.

BOSG

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."