Europoseł Elżbieta Łukacijewska zaprasza na konferencje „Kobieta Aktywna”

17-03-2011

PODKARPACIE. W dniu 17 marca 2011r., o godzinie 16:00 w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbędzie się druga już edycja Konferencji „Kobieta Aktywna”, której Gościem Honorowym będzie Pierwsza Dama RP, Pani Anna Komorowska.

Podobnie jak w roku poprzednim, głównej organizatorce spotkania Pani Elżbiecie Łukacijewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego, zależy na przełamaniu stereotypów i uprzedzeń co do roli kobiet w życiu społecznym, politycznym i biznesowym, poprzez wzmacnianie kompetencji i umiejętności oraz pobudzanie postaw przedsiębiorczych.

Chcielibyśmy, aby w trakcie Konferencji spotykały się Panie o bardzo różnym statusie społecznym i zawodowym, w różnym wieku, z różnym doświadczeniem, z różnymi problemami, aspiracjami, pomysłami, które łączy nie tylko miejsce zamieszkania, ale przede wszystkim – potrzeba zdobywania wiedzy oraz chęć czynienia zmian, chęć polepszania życia sobie i swojemu otoczeniu – tłumaczy Europosłanka.

Poza Pierwszą Damą w Konferencji udział wezmą między innymi Irena Wóycicka – Minister Do Spraw Społecznych, Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki, Janina Kuźniar – Przewodnicząca Wojewódzkiej Rady Kół Gospodyń Wiejskich, Zofia Kordela-Borczyk – Prezes Zarządu Fundacji Karpackiej – Polska, Alicja Resich-Modlińska – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, publicystka, a także przedstawicielki samorządów i organizacji społecznych, które na co dzień aktywnie działają na rzecz naszego województwa.

W przerwach pomiędzy panelami zaplanowano szereg atrakcji, skierowanych typowo do Pań. Konferencja ma charakter otwarty, dlatego zachęcam wszystkie Panie, aby przyjechały i zechciały wziąć udział w naszym spotkaniu – zaprasza Elżbieta Łukacijewska.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.