Pierwsze zebranie komisji wyborczych

28-09-2011

SANOK. W sanockim Klubie Górnika, 26 września odbyło się pierwsze zebranie szkoleniowo-organizacyjne komisji wyborczych. Jednym z jego elementów był wybór przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji.


W zorganizowanym przez Urząd Miasta Sanoka szkoleniu wzięli udział: przedstawiciele Urzędu Miasta Sanoka, Okręgowej Komisji Wyborczej w Krośnie oraz 190 członków komisji wyborczych, powołanych zarządzeniem Burmistrza Miasta Sanoka spośród kandydatów zgłoszonych przez komitety wyborcze.

Na terenie miasta Sanoka, podczas najbliższych wyborów parlamentarnych – 9 października 2011 r., będą działać 22 komisje wyborcze, składające się z 9 osób każda. Konieczne było przeprowadzenie wcześniejszego losowania, ze względu na fakt, że liczba zgłoszonych kandydatów do pracy w komisjach, była znacznie wyższa niż ilość miejsc w komisjach. Łącznie przy organizacji i obsłudze tegorocznych wyborów pracować będzie ok. 230 osób.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sanoka: www.um-sanok.e-zet.pl

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.