Pijacka brawura przyczyną wypadków

05-06-2011

Do dwóch wypadków z alkoholem w tle doszło w nocy z soboty na niedzielę. Trzy osoby są ranne, jedna z nich ciężko. Policjanci ustalają przyczyny zdarzeń.Pierwszy z wypadków z alkoholem w tle wydarzył się dziś około godziny 2.15 we wsi Wietrzno w powiecie krośnieńskim. 22-letni mężczyzna stracił panowanie nad audi, którym kierował, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer (w wieku 22 lat) doznali powierzchownych obrażeń, po krótkiej wizycie w szpitalu trafili do policyjnego aresztu. Kierujący audi miał niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do drugiego doszło o wpół do siódmej rano w Bukowsku w powiecie sanockim. Fiat punto kabriolet nagle zjechał z drogi i uderzył w pobliskie ogrodzenie. Samochodem jechali dwaj mężczyźni w wieku 32 i 29 lat. Młodszy jest poważnie ranny, przebywa w szpitalu, starszy w wypadku nie ucierpiał. Policjanci zbadali jego trzeźwość, okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Policja ustala, który z nich kierował fiatem.

W sobotę policjanci zatrzymali na Podkarpaciu 28 pijanych kierowców!

KWP

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.