Pijany 16 – letni rowerzysta uciekał przed policją

22-10-2011

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał rowerzysta. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Haczowa. Młody człowiek został przekazany mamie. Teraz policjanci sprawdzają skąd nastolatek miał alkohol.

Wczoraj około godz. 22. w Haczowie uwagę dzielnicowych zwrócił rowerzysta, który na widok policyjnego patrolu próbował w pośpiechu odjechać z miejsca interwencji.

Jednak już po kilku minutach został zatrzymany. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Wyczuwalna woń alkohol ust od razu dała odpowiedź na zachowanie rowerzysty. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Haczowa. Młody człowiek został przekazany mamie i w jej obecności przebadany na stan trzeźwości. Wynik wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci sprawdzają skąd nieletni miał alkohol.

Przypominamy!
Osobie, która rozpija małoletniego dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.