Pijany 16 – letni rowerzysta uciekał przed policją

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał rowerzysta. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Haczowa. Młody człowiek został przekazany mamie. Teraz policjanci sprawdzają skąd nastolatek miał alkohol.

Wczoraj około godz. 22. w Haczowie uwagę dzielnicowych zwrócił rowerzysta, który na widok policyjnego patrolu próbował w pośpiechu odjechać z miejsca interwencji.

Jednak już po kilku minutach został zatrzymany. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Wyczuwalna woń alkohol ust od razu dała odpowiedź na zachowanie rowerzysty. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Haczowa. Młody człowiek został przekazany mamie i w jej obecności przebadany na stan trzeźwości. Wynik wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci sprawdzają skąd nieletni miał alkohol.

Przypominamy!
Osobie, która rozpija małoletniego dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."