Pijany 26-latek ukradł alkohol i papierosy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

25-07-2011

SANOK. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26 –letniemu mieszkańcowi Sanoka, który włamał się do sklepu spożywczego. Łupem złodzieja padł alkohol i papierosy. Mężczyzna już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w nocy z minionego wtorku na środę w Sanoku na ulicy Rymanowskiej. Nieznany wówczas sprawca poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych wszedł do wnętrza sklepu i zabrał alkohol oraz papierosy.

W wyniku podjętych czynności policjanci wydziału kryminalnego już po kilku godzinach od zgłoszenia ustalili i zatrzymali sprawcę włamania. Złodziejem okazał się 26-letni mieszkaniec Sanoka. Mężczyzna był pijany. W organizmie miał blisko 3 promile. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

W czwartek 26 latek usłyszał zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Sanoczanin przyznał się do popełnienia tego czynu. Zgodnie z art. 279 kodeksu karnego grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.