Pijany motocyklista uderzył w metalową barierkę mostu!

ZAŁUŻ/POWIAT SANOCKI. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 29-letni motocyklista, który uderzył w metalową barierkę mostku.  W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21 w miejscowości Załuż ( powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna jadący motocyklem marki Suzuki na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę mostku.  

W wyniku zdarzenia motocyklista z obrażeniami ciała  został przewieziony do szpitala. Doznał urazu głowy oraz złamania ręki.

Kierującym okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad  1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia okoliczności zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska. 

KPP SANOK

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."