Miał 2,5 promila i wjechał w dom ZDJĘCIA

10-02-2011

Pomimo, że byli pod wpływem alkoholu zdecydowali się na jazdę samochodem. Kierujący oplem nagle zjechał do rowu, po czym uderzył w budynek mieszkalny w Humniskach. Na szczęście kierowca i pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Teraz 32-letni mieszkaniec Humnisk nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 21. na drodze wojewódzkiej nr 886 w Humniskach. Wstępne ustalenia poczynione przez policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierujący oplem vectra nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad autem. W rezultacie zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie i wjechał w budynek mieszkalny.

Funkcjonariusze ustalili, że oplem vectra kierował 32-letni mieszkaniec Humnisk. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Pasażer auta 19-letni mieszkaniec Humnisk był także pod wpływem alkoholu. U niego alkomat wykazał 0, 26 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście młodzi ludzie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Teraz 32-letni mieszkaniec Humnisk stanie przed sądem i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo poniesie konsekwencje za spowodowanie kolizji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.