Podczas libacji ugodził nożem w brzuch swojego kolegę!

20-09-2011

LESKO. Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mężczyzna, który w czwartkowe popołudnie ugodził nożem w brzuch swojego kolegę. Wcześniej razem spożywali alkohol.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu leskiego. Jak wynika z ustaleń Policji, 45-latek wraz ze swoim starszym o trzy lata znajomym wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni i szarpaniny, podczas której młodszy z mężczyzn wyciągnął nóż i ugodził nim w brzuch swojego towarzysza. Następnie sprawca sam zadzwonił po pomoc medyczną i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, zaś przybyli na miejsce funkcjonariusze KPP w Lesku zatrzymali sprawcę całego zajścia, który jak się później okazało w wydychanym powietrzu miał około 2,5 promila alkoholu. Wobec 45-letniego mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełniony czyn grozi mu kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności.

 

KPP LESKO

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.