Podczas libacji ugodził nożem w brzuch swojego kolegę!

LESKO. Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mężczyzna, który w czwartkowe popołudnie ugodził nożem w brzuch swojego kolegę. Wcześniej razem spożywali alkohol.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu leskiego. Jak wynika z ustaleń Policji, 45-latek wraz ze swoim starszym o trzy lata znajomym wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni i szarpaniny, podczas której młodszy z mężczyzn wyciągnął nóż i ugodził nim w brzuch swojego towarzysza. Następnie sprawca sam zadzwonił po pomoc medyczną i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, zaś przybyli na miejsce funkcjonariusze KPP w Lesku zatrzymali sprawcę całego zajścia, który jak się później okazało w wydychanym powietrzu miał około 2,5 promila alkoholu. Wobec 45-letniego mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełniony czyn grozi mu kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności.

 

KPP LESKO

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."