HOKEJ: Półfinały Pucharu Polski na żywo w portalu Esanok.pl oraz P24.pl

28-12-2011

SANOK. Dzięki życzliwości Zarządu klubu Ciarko PBS Bank Sanok, transmisja (video) ze spotkań półfinałowych Pucharu Polski zostanie przeprowadzona przez portal Esanok.pl . TRANSMISJA BĘDZIE DOSTĘPNA NA STRONIE:

oraz na stronie www.podkarpacie24.pl/transmisja

Wczoraj w godzinach wieczornych Prezes Piotr Krysiak wspólnie z Zarządem Klubu zadecydował, że zezwoli na transmisję z meczów półfinałowych Pucharu Polski. Nie ukrywamy, że decydującym czynnikiem mającym wpływ na taką decyzję były setki maili i telefonów Sanoczan mieszkających za granicą. Można powiedzieć, że jest to swojego rodzaju prezent świąteczno – noworoczny od Zarządu, dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli wspierać naszej drużyny na ARENIE SANOK – informuje Wojciech Pajestka – rzecznik prasowy CIARKO PBS BANK SANOK. Za jakość transmisji klub Ciarko PBS Bank Sanok nie odpowiada.

Program transmisji:

15.50 Zapowiedź spotkania pomiędzy: JKH Jastrzębie a Unią Oświęcim

16.00 Rozpoczęcie relacji

przerwa techniczna

19.40 Zapowiedź spotkania pomiędzy: Ciarko PBS Sanok a Cracovią Kraków

20.00 Rozpoczęcie relacji

Od redakcji

- Postaramy się wywiązać z naszego zadania jak najlepiej! Cieszymy, się że za pośrednictwem naszego portalu kibice hokeja, którzy nie mogą uczestniczyć w turnieju finałowym będą mogli przeżywać hokejowe emocje z udziałem swoich ulubieńców.

FOTO: TOMASZ SOWA

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.