Policja apeluje o ostrożną jazdę

19-12-2011

POWIAT SANOCKI. Miniony weekend obfitował w wydarzenia drogowe – w Zarszynie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby, w zdarzeniu, do którego doszło w Sanoku ucierpiał pieszy. Policja apeluje o ostrożną jazdę.

W piątek doszło do potrącenia mieszkańca powiatu sanockiego przez samochód marki Opel, którego kierowcą był 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Kierujący nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu. Pokrzywdzony 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z urazem kolana oraz otarciami naskórka został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

W sobotę doszło do wypadku w miejscowości Zarszyn. Ford mondeo, którym kierował 54-letni mieszkaniec Krosna zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć, na miejscu zginął też pasażer forda, 62-letni mężczyzna z Krosna.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że droga hamowania na mokrej lub oblodzonej nawierzchni znacznie się wydłuża. Dostosujmy zatem prędkość do warunków panujących na drodze.

KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.