Policja apeluje o ostrożną jazdę

POWIAT SANOCKI. Miniony weekend obfitował w wydarzenia drogowe – w Zarszynie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby, w zdarzeniu, do którego doszło w Sanoku ucierpiał pieszy. Policja apeluje o ostrożną jazdę.

W piątek doszło do potrącenia mieszkańca powiatu sanockiego przez samochód marki Opel, którego kierowcą był 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Kierujący nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu. Pokrzywdzony 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z urazem kolana oraz otarciami naskórka został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

W sobotę doszło do wypadku w miejscowości Zarszyn. Ford mondeo, którym kierował 54-letni mieszkaniec Krosna zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć, na miejscu zginął też pasażer forda, 62-letni mężczyzna z Krosna.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że droga hamowania na mokrej lub oblodzonej nawierzchni znacznie się wydłuża. Dostosujmy zatem prędkość do warunków panujących na drodze.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."