Policja szuka świadków potrącenia pieszej

SANOK. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego , do którego doszło 13 lipca po godz. 10 w Sanoku. 63-letnia piesza została potrącona przez motocykl. Policja szuka świadków zdarzenia.

 

Do zdarzenia doszło 13 lipca br. po godzinie 10 na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem jadąc w kierunku Zagórza zauważył kobietę, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Motocyklista najprawdopodobniej nie zdołał zahamować. Doszło do potrącenia pieszej.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. 63-letnia mieszkanka Sanoka doznała złamania obu nóg.

Policja szuka kolejnych świadków powyższego zdarzenia. Z ustaleń wynika, że na miejscu zdarzenia znajdowały się osoby postronne, które mogły widzieć przebieg wypadku.

Osoby, które widziały powyższe zdarzenie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pok. 118 lub pod nr tel. 13 46 57 408 bądź 997.

KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."