Policjanci uratowali 35-letnią kobietę

30-08-2011

SANOK. Dzięki szybkim działaniom sanockich policjantów udało się uratować kobietę, która najprawdopodobniej próbowała targnąć się na własne życie. 35-letnia mieszkanka Sanoka została przekazana pod opiekę lekarzy.


Policja wyjaśnia motywy działania 35 -letniej mieszkanki Sanoka, którą w minioną sobotę policjanci wyciągnęli z rzeki San. Około godz. 18:30 dyżurny Policji dostał zgłoszenie, że w Sanoku na ulicy Królowej Bony w rzece znajduje się kobieta i potrzebuje pomocy. Natychmiast skierowano tam patrol policyjny. Wezwano również straż pożarną i pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, która znajdowała się na środku rzeki. Kobieta nie reagowała na próby nawiązania z nią kontaktu. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. W pewnym momencie kobieta rzuciła się do wody i zaczęła tonąć. Policjant ruszył na pomoc kobiecie i wyciągnął ją na brzeg.

35- latkę przekazano załodze karetki pogotowia. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KPP Sanok

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.