Poprzednio ukradli wódkę i papierosy, tym razem piwo

14-04-2011

POWIAT LESKI. Dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Zagórza i Zahutynia, którzy kilkanaście minut wcześniej włamali się do baru na ul. Piłsudskiego w Lesku, kradnąc kilka puszek piwa. Włamywacze trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Uwagę policjantów zespołu patrolowo- interwencyjnego zwróciło dwóch młodych mężczyzn ubranych w dresy, którzy około północy kilkakrotnie mijali radiowóz na ulicy Piłsudskiego. Godzinę później, funkcjonariusze kontrolując obiekty handlowe w okolicach dworca autobusowego zauważyli, że w jednym z barów jest wybita szyba.

Kilkanaście minut później policjanci spostrzegli domniemanych sprawców, którzy widząc patrol zaczęli uciekać. Po kilku minutach pościgu zatrzymano 18-letniego mieszkańca Zagórza i 21-letniego mieszkańca Zahutynia. Byli to ci sami mężczyźni, którzy trzy dni wcześniej zostali ukarani za kradzież wódki i papierosów, której dokonali w sklepie spożywczym w tym samym rejonie Leska.

Mężczyźni w chwili zatrzymania byli pijani- zagórzanin miał 1,34 promila, a jego kolega 2,02 promila alkoholu w organizmie. Obecnie trzeźwieją w policyjnym areszcie. Tym razem odpowiedzą za przestępstwo, jakim jest włamanie.

KPP LESKO

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.