Sanoczanin posiadał przy sobie narkotyki. Odpowie za ich posiadanie

SANOK. Młody mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. Wpadł przy kontroli prowadzonej przez pracownika ochrony pod kątem kradzieży w supermarkecie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek policjanci interweniowali w sprawie podejrzenia dokonania kradzieży sklepowej w jednym z sanockich supermarketów . Na miejscu pracownik ochrony przekazał funkcjonariuszom młodego mężczyznę. Z informacji wynikało, że osoba ta poproszona została o opróżnienie zawartości kieszeni pod kątem kradzieży. W trakcie tej czynności okazało się , że mężczyzna ma przy sobie woreczek strunowy z białym proszkiem. 22-letni mieszkaniec Sanoka przyznał się do tego , że jest to amfetamina. Ponadto w trakcie przeszukania w domu mężczyzny policjanci ujawnili  marihuanę.

22-latkowi z Sanoka przedstawiono już zarzuty posiadania substancji zabronionych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wyjaśnienia. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."