POWIAT SANOCKI: Piesi sprawcami dwóch wypadków

27-12-2011

POWIAT SANOCKI. Wczoraj na terenie powiatu sanockiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. Policjanci ustalili, że w obydwu przypadkach sprawcami zdarzeń byli sami piesi. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Jurowcach o godz. 16. Kierujący oplem, 29-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu nieoznakowanym. 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy, natomiast u pieszego alkomat wskazał 2,26 promila alkoholu.]

Do podobnego wypadku doszło przed godz. 19. w miejscowości Tyrawa Wołoska. 29-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego jadąc audi, potrącił pieszego. 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego szedł środkiem jezdni. W wyniku zdarzenia pieszy doznał złamania ręki i został przewieziony do szpitala. Również w tym przypadku policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. Kierujący był trzeźwy, natomiast pieszy miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.