Powiatowy Etap Mistrzostw Polski w Szachach

01-03-2011

SANOK. Tradycyjnie w pierwszej dekadzie marca przeprowadzane są eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski  w Szachach Uczniów Szkół Podstawowych. Podobnie jak w ubiegłym roku ich organizatorami byli Agnieszka i Wojciech Stawarczyk, twórcy Akademii Szachów przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.

W powiatowych zawodach wzięło udział 26 uczniów: 11 w kategorii klas 1-3, 15 z klas 4-6. Rozgrywki prowadzone były na dystansie 6 rund, czas gry wynosił 15 minut dla każdego zawodnika w rundzie.

Sędzią głównym był Marek Kielar – trener Klubu Komunalni Sanok. Tabele zamieszczone niżej przedstawiają miejsca zajęte przez zawodników. Do udziału w rozgrywkach wojewódzkich zakwalifikowało się pierwszych czterech uczniów w każdej z kategorii.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Stowarzyszenie wraz z Klubem Komunalni Sanok w dniu 26 marca organizuje Otwarte Mistrzostwa Sanoka w szachach dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Wojciech Stawarczyk
Prezes Stowarzyszenia Sympatyków i Przyjaciół SP 1 Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.