REKLAMA
Dni Sanoka

Program „Solidarni” w II LO: Pomóż im rozwinąć skrzydła!

SANOK. W programie „Solidarni” bierze udział 169 szkół z całej Polski. W każdej z nich są bardzo zdolne dzieci, których sytuacja finansowa jest trudna. Są utalentowane, zaangażowane społecznie. Chcą się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Bez pieniędzy często jest to niemożliwe.

II LO w Sanoku bierze udział w tym programie, efektem tego jest przyznanie 4 stypendiów na ogólną sumę 2900 złotych. Bardzo aktywnie pieniążki na stypendia przekazuje jeden z jej najwybitniejszych absolwentów Artur Andrus, za co ogromnie wdzięczna jest społeczność ogólniaka.


Teraz i Ty możesz dołączyć do programu i pomóc rozwinąć skrzydła! Wpłać na stypendia i daj uczniom II LO w Sanoku niezwykle ważną szansę – na dalszą edukację i lepszą przyszłość.

Wystarczy:

1) wysłać SMS na numer 7545 o treści „na stypendia w II LO w Sanoku” (koszt 6,15 zł z VAT), SMS-y można wysyłać tylko do 31.05.2011. (Operatorzy telefonii komórkowych zrzekli się całości przychodów z sms-ów) .

2) lub wpłać pieniążki na konto szkoły (z programu Solidarni) : 21 1090 0004 9149 0000 0000 0097 z dopiskiem „Darowizna na stypendia w II LO w Sanoku”

Zachęcamy wszystkich absolwentów i sympatyków II LO do wysłania SMS-a lub wpłaty na konto, wymaga to bardzo niewiele wysiłku, a jest bardzo istotną cegiełką dla uczniów.

17-05-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.