Puchar Polski: Informacje organizacyjne

22-12-2011

SANOK. W związku z organizacją finałowego turnieju Pucharu Polski w dniach 28-29 grudnia 2011 roku,  Zarząd Ciarko PBS BANK SANOK przekazuje kilka istotnych informacji organizacyjnych:


Jeżeli jest to tylko możliwe prosimy mieszkańców Sanoka o pozostawienie swoich samochodów w domu. Na duży parking obok ARENY zostanie wpuszczona  liczba około 200 samochodów. Parking od strony „Błoni” zarezerwowany będzie dla drużyn przyjezdnych oraz zaproszonych gości.

Zarząd CIARKO PBS BANK w porozumieniu  z KPP w Sanoku czyni starania o wyłączenie dwóch skrajnych pasów ruchu na ulicy Królowej Bony, celem umożliwienia zaparkowania tam samochodów.

Nie będzie możliwe zwracanie zakupionych biletów na mecz finałowy w razie gdyby drużynie CIARKO PBS BANK Sanok nie udało się awansować do finału turnieju.

Po pierwszym meczu półfinałowym pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie – AKSAM UNIA Oświęcim wszyscy kibice zostaną poproszeni o opuszczenie ARENY SANOK.


FOTO TOMASZ SOWA

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.