Puchar Polski: Informacje organizacyjne

SANOK. W związku z organizacją finałowego turnieju Pucharu Polski w dniach 28-29 grudnia 2011 roku,  Zarząd Ciarko PBS BANK SANOK przekazuje kilka istotnych informacji organizacyjnych:


Jeżeli jest to tylko możliwe prosimy mieszkańców Sanoka o pozostawienie swoich samochodów w domu. Na duży parking obok ARENY zostanie wpuszczona  liczba około 200 samochodów. Parking od strony „Błoni” zarezerwowany będzie dla drużyn przyjezdnych oraz zaproszonych gości.

Zarząd CIARKO PBS BANK w porozumieniu  z KPP w Sanoku czyni starania o wyłączenie dwóch skrajnych pasów ruchu na ulicy Królowej Bony, celem umożliwienia zaparkowania tam samochodów.

Nie będzie możliwe zwracanie zakupionych biletów na mecz finałowy w razie gdyby drużynie CIARKO PBS BANK Sanok nie udało się awansować do finału turnieju.

Po pierwszym meczu półfinałowym pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie – AKSAM UNIA Oświęcim wszyscy kibice zostaną poproszeni o opuszczenie ARENY SANOK.


FOTO TOMASZ SOWA

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."