Reklama dźwignią handlu. eSanok.pl ogłasza Wiosenną Promocję dla Firm!

19-04-2011

Wraz z rozwojem firmy Obsługa-Medialna.pl – będącej właścicielem serwisów eSanok.pl, Lesko24.pl, Podkarpacie24.pl, Bieszczady24.pl i wielu innych – chcemy dzielić się naszymi sukcesami z innymi lokalnymi firmami i instytucjami. Pragniemy przyczyniać się do wzrostu gospodarczego naszego regionu, dlatego przygotowaliśmy specjalną Wiosenną Ofertę, która pozwoli Wam zaoszczędzić na promocji i reklamie.

grafika ozdobnaObsługa-Medialna.pl, w ramach serwisów regionalnych od wielu lat prowadzi popularny Katalog firm. Za jego pośrednictwem skutecznie promujemy ponad 2000 firm z całego województwa podkarpackiego! Dlaczego warto korzystać z tej formy reklamy? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo chociażby pod następującym linkiem – najczęściej zadawane pytania. Najbardziej popularnym typem reklamy w Internecie są jednak banery internetowe. Naszą standardową ofertę na ich publikację znajdą Państwo pod następującym linkiem – oferta banerowa.

Celem ułatwienia korzystania z naszej oferty oraz obniżenia Państwa kosztów przygotowaliśmy specjalną Wiosenną Ofertę, która łączy w sobie długotrwały efekt marketingowy katalogu firm z błyskawiczną promocją za pośrednictwem banerów.

Już dziś skorzystaj z Wiosennej Promocji dla Firm – czas jej obowiązywania jest ograniczony.

Wiosenna Oferta dla Firm składa się z sześciu pakietów. W skład każdego z nich wchodzi abonament wpisu do katalogu firm (w serwisach Podkarpacie24.pl, Sanok24.pl, Lesko24.pl oraz przekierowanie z eSanok.pl do Sanok24.pl) oraz kampania banerowa w serwisach eSanok.pl, Sanok24.pl oraz Lesko24.pl – wszystko w jednej cenie. Pakiet PEWNY SUKCES zawiera również półroczny abonament na ogłoszenie PREMIUM w naszym systemie ogłoszeniowym! Nie pozwól wyprzedzić się konkurencji! Cennik oraz wykaz zawartości poszczególnych pakietów znajdziesz w poniższym zestawieniu (kliknij aby powiększyć). Szczegółowe objaśnienia różnic pomiędzy wpisami PRO do katalogu firm oraz typami banerów znajdziesz kolejno na stronach:

kliknij tabelę aby powiększyć

Celem skorzystania z Wiosennej Promocji dla Firm skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi pracownicy udzielą Ci również wyczerpujących odpowiedzi na ewentualne pytania lub wątpliwości.

Biuro Obsługi Klienta
tel. 13 46 44 338 wew. 2
promocja@p24.pl
ul. Grzegorza 6, 38-500 Sanok