Rodzinne warsztaty rękodzieła – biżuteria modelinowa

19-12-2011

SANOK. Sam zrób prezent! Zaskocz kogoś bliskiego. Z okazji zbliżających się świąt zapraszamy na rodzinne warsztaty rękodzieła. Tym razem pod okiem instruktora zajmiemy się tworzeniem biżuterii modelinowej. Oryginalne wzory, ciekawe kompozycje, własnoręcznie wykonana biżuteria. To propozycja wspólnego spędzenia czasu dla dzieci i rodziców.

 

Dla wszystkich od 6 do 106 lat

Kiedy: 21. XII.2011 (środa), g. 17:00

Gdzie: BAZAR SZTUKI ul. 2 Pułk. Strzel. Podhalańskich 1 Sanok

Cena: 15 zł od osoby

Zapisy: bazarsztuki1@gmail.com lub 503 374 929

Jeśli zdecydujmy się na kupno prezentów Bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach… Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata… robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.