Rozmawiali o drogach w Sanoku!

25-03-2011

SANOK. W dniu 24 marca 2011 r. w Urzędzie Miasta w Sanoku odbyło się spotkanie robocze Burmistrza Sanoka, Wiceburmistrza ds. Gospodarki Komunalnej i Architektury, prezydium Rady Miasta z inspektorami nadzoru budowlanego i osobami zajmującymi się kwestiami drogownictwa w mieście.

Podczas spotkania zwrócono uwagę na palące problemy drogowe w mieście, zasygnalizowano pewne trudności, dyskutowano również nad metodami radzenia sobie z nimi.

Obecni na spotkaniu uczulili inspektorów nadzoru budowlanego, aby jeszcze większą uwagę zwrócili na odpowiednią jakość wykonawstwa, na ilość i jakość materiałów stosowanych do budowy dróg. Miasto zaś z konsekwencją będzie egzekwowało wszelkie niedociągnięcia przy tego typu inwestycjach. Zwrócono również uwagę na potrzebę dopilnowania tego, aby wykonawcy sprzątali po zakończonej inwestycji i starali się naprawić wszelkie szkody wyrządzone przez sprzęt ciężki.

Oczywiście Miasto Sanok jest otwarte na wszelkie sugestie mieszkańców w kwestiach drogowych, które można zgłaszać do Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych Urzędu Miasta w Sanoku, tel. 13 46-52-833.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

Tagi:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.