REKLAMA

Rusza „Szkoła dla Rodziców”

SANOK. Już 16 listopada rusza 6 edycja, organizowanych przez Miasto Sanok warsztatów dla rodziców, pod nazwą „Szkoła dla rodziców”. Zajęcia odbywać się będą w ramach Gminnego Programu Zwalczania Narkomanii w Sanoku.

 

Do udziału w programie zapraszamy wszystkie osoby szukające sposobu na poprawę relacji z dziećmi. Rodzice nabędą praktyczne umiejętności z zakresu: jak wyznaczać dziecku granice, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami dziecka, jak budować poczucie własnej wartości dziecka, jak być konsekwentnym, jak chronić dziecko przed negatywnymi wpływami z zewnątrz (jak np. alkohol czy narkotyki). Dzięki zajęciom rodzice będą mogli lepiej poznać swoje dziecko, zrozumieć je i lepiej się z nim komunikować.

W sezonie wiosenno-letnim br. odbył się już cykl podobnych szkoleń, a rodzice, którzy wzięli w nich udział, wystawili im bardzo dobrą ocenę. Zajęcia prowadzone będą przez psychologa Aldonę Krystosik- Cytryna i psychologa Dorotę Kosibę – Judę.

Bezpłatne zajęcia (40 godzin) odbywać się będą w każdą środę w godzinach 17.00-20.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym d/s Problemów Alkoholowych w Sanoku, przy ul. Jana III Sobieskiego 1 /pok. 102/.

Ze względu ograniczoną wymogami warsztatu liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod nr telefonu 508 121 487.

14-11-2011

Tagi:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.