Rusza „Szkoła dla Rodziców”

SANOK. Już 16 listopada rusza 6 edycja, organizowanych przez Miasto Sanok warsztatów dla rodziców, pod nazwą „Szkoła dla rodziców”. Zajęcia odbywać się będą w ramach Gminnego Programu Zwalczania Narkomanii w Sanoku.

 

Do udziału w programie zapraszamy wszystkie osoby szukające sposobu na poprawę relacji z dziećmi. Rodzice nabędą praktyczne umiejętności z zakresu: jak wyznaczać dziecku granice, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami dziecka, jak budować poczucie własnej wartości dziecka, jak być konsekwentnym, jak chronić dziecko przed negatywnymi wpływami z zewnątrz (jak np. alkohol czy narkotyki). Dzięki zajęciom rodzice będą mogli lepiej poznać swoje dziecko, zrozumieć je i lepiej się z nim komunikować.

W sezonie wiosenno-letnim br. odbył się już cykl podobnych szkoleń, a rodzice, którzy wzięli w nich udział, wystawili im bardzo dobrą ocenę. Zajęcia prowadzone będą przez psychologa Aldonę Krystosik- Cytryna i psychologa Dorotę Kosibę – Judę.

Bezpłatne zajęcia (40 godzin) odbywać się będą w każdą środę w godzinach 17.00-20.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym d/s Problemów Alkoholowych w Sanoku, przy ul. Jana III Sobieskiego 1 /pok. 102/.

Ze względu ograniczoną wymogami warsztatu liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod nr telefonu 508 121 487.

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."