Sanoccy downhillowcy na podium w Zakopanem

28-09-2011

ZAKOPANE. Spora grupa sanockich dawnhillowców zjechała się do Zakopanego na finał JOY RIDE OPEN SERIES 2011-Puchar Polski Amatorów, który odbył się na stoku Harenda w Zakopanem.


Finał Joy Ride Open Series na Harendzie to nieoficjalne zakończenie sezonu ścigania. Night downhill, cieszy się ogromna popularnością nie tylko wśród downhillowców, ale i turystów zjeżdżających w tym czasie do Zakopanego, którzy licznie gromadzą się pod stokiem by kibicować tym, którzy odważyli się zjeżdżać nocą!

Oczywiście w tym dniu na podium nie brakło naszych sanoczan, Kamil Gładysz startujący w kategorii Kadet po eliminacyjnym przejeździe był na pozycji siódmej, w finale poprawił czas i tym samym znalazł się na podium III miejsce. W ogólnej klasyfikacji zajmuje V pozycję Gratulacje Kamil!

Artur Hryszko również staną na podium, niestety pomimo tego, że miał najlepszy czas po zjeździe eliminacyjnym co mu dało pierwsze miejsce, w finale uległ wypadkowi i dotarł na metę jako ostatni.

W klasyfikacji generalnej zajmuje III pozycje, stanął w tym dniu również na podium.
Gratulacje Gimnazjaliści!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.